Автобан за 1 млрд грн

Перша дорога за євростандартами буде збудувана на Донбасі

Светлана Шумная
Источник: uain.press 

Перша автотраса в Україні, яка відповідає всім європейським стандартам, може з’явитися на Донбасі. Це стане можливим унаслідок реалізації спільного проекту з Німеччиною зі створення сучасної інфраструктури у східних областях

Таку заяву зробив міністр інфраструктури України Володимир Омелян після зустрічей у Берліні з міністром економіки й енергетики Німеччини Петером Альтмайєром

Омелян розповів, що наступного року із українського держбюджету нададуть 1 мільярд гривень на ремонт траси Запоріжжя-Маріуполь. Наразі уряд намагається позичити додаткові кошти у німецького уряду.
Міністр уточнив, що йдеться про 90 мільйонів євро (майже 3 мільярди гривень), які спрямують на будівництво доріг, насамперед, в Донецькій і Луганській областях.
Наразі угоду допрацьовують із німецькою стороною.
Це буде цікавий проект. У разі його реалізації, це буде перша дорога в Україні, побудована з урахуванням усіх європейських стандартів, у тому числі з точки зору екологічних норм, переходів для тварин і так далі, що ми часто бачимо в ЄС, але чого поки що немає у нас”, – розповів Омелян.

Odoo  текст и изображение блок

Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.