«Ціна свободи» у Сєверодонецьку

Жертвою работоргівців може стати кожний

Светлана Шумная
Источник: facebook.com 

В м. Сєвєродонецьку пройшов квест з протидії торгівлі людьми «Ціна свободи»

За ініціативи Міжнародної організації IREX та при підтримці Національної поліції Україні в м. Сєвєродонецьку відбувся масштабний соціально-пізнавальний захід «Ціна свободи».

Термін «торгівля людьми» в сучасному світі мала б зустрічатися лише в підручниках історії, проте це ганебне явище продовжує існувати та збільшувати свої мережі «работоргівців».

Враховуючи те, що найбільшим ворогом у протидії злочинам пов’язаним з торгівлею людьми є необізнаність, Міжнародна організація IREX провела квест, який наочно, в цікавій та сучасній формі розповів про види рабства й способи визволення з нього.

Три реальні історії людей, які потрапили в сексуальне та трудове рабство, три долі, які були зламані, проте завдяки спільним діям вони отримали свободу та повернулися додому. 14-ть команд, до складу яких входили і поліцейські Головного управління Національної поліції в Луганській області, пройшли весь шлях тих людей, вони стикалися з байдужістю, вакуумом, у який потрапили шукаючи кращої долі, безвихіддю та непереборною жагою свободи.

«Ми отримали унікальний досвід та з іншого боку подивилися на проблему рабства як в Україні, так і світі.

Odoo  текст и изображение блок

Ми зрозуміли головне, що жертвою работоргівців може стати кожний, проте, дотримуючись елементарних запобіжних заходів, можна врятувати своє життя», - поділилися враженнями учасники квесту.

Odoo изображение и текстовый блок

Odoo  текст и изображение блок

Odoo  текст и изображение блок

Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.