Винні будуть покарані

На Луганщині рятувальники знищили 329 дерев

Светлана Шумная
Источник: lug.gp.gov.ua 

За процесуального керівництва прокуратури Луганської області викрито незаконну порубку лісу на території регіону, що спричинила шкоду державі на майже 1 млн грн

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом перевищення влади та службових повноважень та незаконної порубки лісу службовими особами одного зі структурних підрозділів ДСНС України у Луганській області, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 246, ч. 3 ст. 365 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в серпні поточного року службові особи одного зі структурних підрозділів ДСНС України у Луганській області, будучи працівниками 

Odoo  текст и изображение блок

правоохоронного органу, без наявності дозвільних документів, перевищуючи владу та службові повноваження, на території Новоайдарського району Луганської області здійснили незаконну порубку 329 дерев цінних порід (дуб, ясень), чим завдали державним інтересам шкоди на загальну суму майже 1 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки.

 

На теперішній час розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії, встановлюються усі обставини вчинення вказаних кримінальних правопорушень.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.