Сучасне рабство

На Луганщині засудять групу "рабовласників"

Светлана Шумная
Источник: lug.gp.gov.ua 

Прокуратура Луганщини направила до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб, які незаконно позбавляли волі та знущались над двома мешканцями області

Прокуратурою Луганської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, які незаконно позбавили волі двох людей (ч. 2 ст. 146 КК України), спричинили потерпілим тілесні ушкодження середньої тяжкості (ч. 1 ст. 122 КК України) та примушували до виконання цивільно-правових зобов’язань (ч. 2 ст. 355 КК України)

Слідчі слідчого управління під процесуальним керівництвом прокуратури області за участі оперативних працівників провели процесуальні дії, спрямовані на документування та збір доказів щодо злочинної діяльності власників будинку та підсобних робітників, які за наказом господаря незаконно утримували та знущались над двома підсобними працівниками.

Під час розслідування встановлено, що господар будинку будучи невдоволеним якістю ремонтних робіт вступив у злочинну змову із знайомими робітниками, які в подальшому примушували своїх колег виконувати роботу по господарству, погрожуючи застосуванням фізичного насилля, що супроводжувалося 

Odoo  текст и изображение блок

заподіянням фізичних страждань та спричиненням тілесних ушкоджень, змушували потерпілих телефонувати своїм родичам для отримання грошових коштів, для начебто звільнення, а також для нібито погашення боргу.

Наразі обвинувальний акт направлено до суду. Зловмисникам загрожує до 5 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.