Зрадник у законі

На Луганщині суддю відсторонили від посади за співпрацю з терористами

Светлана Шумная
Источник: zib.com.ua 

Суддю Краснолуцького міського суду Луганської області В’ячеслава Шелюту тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

Як повідомили в прес-службі ВРП, дане рішення було прийняте під час засідання Першої Дисциплінарної палати 21 вересня.

Зазначається, що до Вищої ради правосуддя 20 липня 2018 року надійшло звернення Служби безпеки України стосовно судді Краснолуцького міського суду Луганської області В.Шелюти.
У зверненні СБУ вказано, що суддя В.Шелюта, який станом на 5 та 19 квітня 2018 року обіймав посаду судді у Краснолуцькому міському суді Луганської області, було призначено на посаду судді органами, які входять до складу збройних формувань, що діють на тимчасово окупованих територіях Луганської області, та у суді, що здійснює діяльність у складі таких збройних формувань.
Таким чином, попередньою перевіркою звернення СБУ встановлено, що суддя увійшов до складу органів, що здійснюють незаконну діяльність на тимчасово окупованій території України, а саме в Лутугинському районі Луганської області.

Odoo  текст и изображение блок

Такі дії судді свідчать про його співпрацю з терористичною організацією «ЛНР», дії якої спрямовано на повалення суверенітету, порушення територіальної цілісності та недоторканності України.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.