Обов'язково до виконання

З 1 жовтня вводять нову норму для зменьшення аварійності на дорогах

23.09.18 В Общество 445
Светлана Шумная
Источник: mmr.net.ua 

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Ця норма діє з жовтня до травня і покликана зменшити аварійність на дорогах

З 1 жовтня до 1 травня на українських дорогах водії зобов’язані вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар, повідомили в прес-службі Національної поліції.

Такою є вимога п. 9.8 Правил дорожнього руху. Вона обов’язкова для виконання і покликана підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги у світлу і темну пору доби. Працюючі габаритні вогні збільшують видимість автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.
Порушення цієї норми правил тягне накладення штрафу у розмірі 425 грн.
Раніше повідомлялося, що на початку вересня члени парламентського комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності розглянули і рекомендували ухвалити законодавчі зміни, якими пропонується збільшити штраф для водіїв без ременів безпеки та мотошоломів.

Odoo  текст и изображение блок

Депутати пропонують збільшити штраф з 51 грн до 850 грн і переконані, що значний штраф змусить водіїв дотримуватися ПДР, а це в свою чергу дозволить знизити рівень смертності та травматизму на дорогах.


Оставьте комментарий

Вы должны зарегистрироваться , чтобы оставить комментраий.